Jak zaczarować mieszkanie??>

Wielu z nas lubi kombinować z wystrojem wnętrz. Przestawiamy meble, kupujemy nowe. Co kilka lat zmieniamy kolor ścian, wszystko po to, aby nadać pomieszczeniom nowego życia. Nie są to jednak jedyne sposoby na to, aby nadać mu odrobiny świeżości.

Wiele ciekawych efektów można uzyskać przy pomocy rozwiązań ukrytych. Można je wykonać, na przykład stosując coś, co określa się jako farba fluorescencyjna. Co najciekawsze, nie widać jej gołym okiem, co daje nam ogromne pole do popisu. Wyjaśnijmy od razu, aby je uwidocznić potrzeba specjalnej lampy, a raczej żarówki, którą można skrzętnie schować w żyrandolu.

Istnieje też możliwość zakupu takich egzemplarzy, które świecą w dwóch wariantach. Możemy mieć wtedy dwa wnętrza w jednym. Jedno dla gości, a drugie prywatne — tylko dla nas. Jeśli chodzi o wzory na ścianach, pięknie wyglądają na nich różnego rodzaju gwiazdy, panoramy nocy, a także cienie zwierząt. Warto jednak, aby malowane były one przez fachowców, ponieważ muszą być one zrobione naprawdę dobrze. Koślawy księżyc nie będzie prezentował się przecież zbyt ciekawie.

Podsumowując, ciekawym sposobem na urozmaicenie przestrzeni jest wykorzystanie farb fluorescencyjnych, które nadadzą pomieszczeniu nowego, często baśniowego wyglądu. Bo jak inaczej określić rozgwieżdżony firmament we własnym domu, prawda?

Koniecznie sprawdź https://budujmy.eu/product-pol-1937-Farba-fluorescencyjna-Neon-250-ml.html

Tags: