Innowacyjne rozwiązania okienne?>

Każda pani domu marzy o wspaniałych, przyciągających spojrzenia aranżacjach okiennych, które nie tylko będą ciekawym elementem dekoracyjnym pomieszczenia, ale również będą bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Rolety plisowane - innowacyjne rozwiązania dla każdego pomieszczenia

Rolety plisowane - https://sklep.mardom.com.pl/mini-roleta-plisowana fantastycznie przyciągają spojrzenia wchodzących gości dzięki swoim innowacyjnym i niebanalnym rozwiązaniom. Przede wszystkim plisy w znacznym stopniu różnią się od zwykłych rolet tym, że bez problemu można je podnosić i opuszczać z obu stron, tzn. z dołu i z góry. Możliwe jest to dzięki innowacyjnemu systemowi montażu rolet, który umożliwia również założenie plis w trudno dostępnych wnękach okiennych, w przypadku okien dachowych lub każdych innych o bardzo zróżnicowanym kształcie i rozmiarze. Zwyczajne rolety czy firany sobie w takich momentach nie poradzą. Ponadto rolety plisowane można stosować bez ograniczeń w praktycznie każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania.

Rolety plisowane - ciekawe formy i duże możliwości montażowe

Plisy obecnie zyskują coraz bardziej na popularności z uwagi na fakt, iż mogą być one montowane na bardzo różne sposoby. Do najpopularniejszych należy montaż inwazyjny, pomiędzy listwy przyszybowe. Nie tylko jest on najbardziej optymalny, ale dzięki temu, że plisa znajduje się w niedalekiej odległości od szyby nie ma problemu z otwieraniem okna na oścież. Rolety zapewniają bardzo wysoki poziom komfortu i prywatności, ponieważ chronią one mieszkańców przed spojrzeniami sąsiadów. Dodatkowo za ich pomocą można w bardzo prosty sposób regulować poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu i ciepła. Dodatkowo są one bardzo łatwe w czyszczeniu, odporne na blaknięcie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki bardzo szerokiej palecie barw i tkanin można idealnie dobrać rodzaj plisy do aranżacji pokoju.
Tags: