Przedpokój, który pomieści wszystko?>

Przedpokój, korytarz - to wręcz idealne miejsca do tego, aby umiejscowić tutaj pojemne szafy lub też garderoby, na które często nie mamy już dostatecznie dużo miejsca w sypialni czy w pokoju dziennym. W takim momencie z pomocą przychodzi nam pantograf (przykład tutaj).


O czym powinniśmy pamiętać wybierając szafę?

Przede wszystkim o tym, aby maksymalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń, co ma ogromne znaczenie szczególnie w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu. Jeśli więc niekoniecznie mieści się nam szafa o standardowych wymiarach- możemy zlecić wykonanie szafy na zamówienie. Jednak, o funkcjonalności szafy czy też garderoby nie świadczy jej wielkość, a pakowność. Dlatego zaraz po tym, jak wybierzemy jej styl i wygląd frontów, powinniśmy się skupić na jakże ważnym wyposażeniu wewnętrznym.


Nowoczesne wyposażenie wewnętrzne ma znaczenie

Możemy samodzielnie skompletować te elementy wyposażenia, które będą nam potrzebne. A więc odpowiednie drążki na wieszaki, pantograf do szafy, czyli specjalny ruchomy drążek, dzięki któremu w komfortowy sposób będziemy mogli wyciągać ubrania nawet z najwyższych partii szafy, ale i półki, metalowe kosze czy też szuflady. Takie gadżety jak pantografy do szafy czy też specjalne wieszaki na biżuterię, półki na buty, dodatkowe oświetlenie wewnętrzne - wszystko to z pewnością najmocniej docenimy już w momencie, kiedy zaczniemy regularnie używać naszej nowej garderoby.


Tags: