Optymalne wykorzystanie miejsca w kuchni?>

Nowoczesne budownictwo wykazuje coraz większą tendencję do budowania mieszkań o niewielkich metrażach. Przy takich rozwiązaniach przestrzennych, gdzie kuchnia najczęściej jest aneksem w salonie liczy się dosłownie każdy centymetr powierzchni użytkowej. Warto poznać sprytne sposoby na to, jak optymalnie wykorzystać miejsce na kuchennych ścianach.

 

Relingi kuchenne - dobrze zagospodaruj dostępną przestrzeń! 

Nowoczesnym, doskonale wyglądającym, a przede wszystkim niezwykle użytecznym rozwiązaniem w kuchni o niewielkich rozmiarach jest zastosowanie takich relingów kuchennych: http://phu-gral.eu/pl/c/Relingi-kuchenne/493. Umożliwiają one między innymi przechowywanie słoiczków z przyprawami, mogą służyć jako wieszak na ręcznik czy ścierkę kuchenną lub stanowić doskonałe miejsce na drobne i często używane przedmioty jak na przykład minutnik do gotowania jajek.

 
Gdzie można kupić relingi do kuchni? 

Kuchenne relingi można obecnie dostać w większości sklepów z wyposażeniem wnętrz. Dostępne są zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Duża ilość dostępnych produktów i ich bogate zróżnicowanie pozwala na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wedle własnych potrzeb. Ze względów praktycznych relingi w kuchni montowane są najczęściej w pobliżu zlewu oraz blatu roboczego.


Tags: