Oświetlaj salon z głową?>

Lampy małe duże, wiszące, stojące, stołowe oraz wiele innych. Dzisiaj wymieniać można je bez końca, ponieważ wybór jest naprawdę duży, czasami nawet aż za duży.

Bawi się swoim światłem

Bardzo ważną kwestią jest wybór chociażby odpowiedniej lampy do salonu. Chociaż słowo "odpowiednia" tutaj może mieć wiele znaczeń, ponieważ nie dla każdego przecież ten sam wybór będzie najlepszy. Generalnie najlepiej, żeby w centralnym miejscu domu czy mieszkania było klika źródeł światła, ponieważ dzięki temu możemy uzyskiwać różne efekty świetlne, bawić się nim i aranżować na różne sposoby. Raz można mieć przecież ochotę na romantyczny wieczór, innym razem bardziej imprezowy nastrój, a czasami chcemy w spokoju poczytać książkę.

Dla lepszej widoczności i ozdoby

W takim temacie jak oświetlenie Ledea Białystok i nie tylko, bo również inne miasta, posiada doradców i specjalistów od aranżacji wnętrz, którzy chętnie pomogą w podjęciu decyzji. Warto pamiętać, że lampy o transparentnych kloszach, dających jasne światło powiększą pomieszczenie, światło kierowane w górę optycznie podwyższy pokój, skierowane w dół obniży. Powiększenie uzyskamy też umieszczając lampę przy lustrze czy na najdłuższej ścianie korytarza. Poza tym oryginalne modele czy fasony lamp to doskonała forma ozdoby, która przyciąga uwagę i nadaje charakteru całemu wnętrzu.

W salonie spędzamy czas na różne sposoby, więc warto też do nich dopasować oświetlenie.

Tags: