Sala konferencyjna?>

Sala konferencyjna to bardzo istotne miejsce w siedzibie każdej firmy. To właśnie tam odbywają się spotkania pracowników z przełożonymi podczas których wspólnie zajmują się priorytetowymi sprawami. Wyposażenie sali spotkań powinno być na tyle funkcjonalne, aby można było w łatwy sposób dostosowywać aranżację przestrzeni do aktualnych potrzeb.


Stół stanowi centralne miejsce każdej sali konferencyjnej. Planując umeblowanie sali, warto zwrócić uwagę na jego kształt oraz wielkość. Obecnie najpopularniejsze okrągłe i prostokątne stoły konferencyjne. Prostokąt pozwala na podkreślenie hierarchii panującej w firmie, a stół okrągły umożliwia uczestnikom spotkania bardziej swobodny kontakt. Jeżeli w spotkaniach bierze udział zróżnicowana liczba pracowników, dobrym rozwiązaniem będzie stół rozkładany, którego wielkość można dowolnie regulować.


Po podjęciu decyzji dotyczącej stołu, nie można zapomnieć o krzesłach. Spotkania potrafią się przeciągać, zwłaszcza gdy przedmiotem dyskusji są kwestie istotne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego tak istotna jest wygoda. Wybrane krzesła powinny być odpowiednio wyprofilowane, aby długie godziny spędzone przy stole konferencyjnym nie okazały się szkodliwe dla kręgosłupa.


Tags: