Oświetlenie LED w salonie?>

Salon to zazwyczaj największe pomieszczenie w domu. Dobrze dobrane oświetlenie może nie tylko dodać wnętrzu niepowtarzalnego klimatu, ale też wpłynąć pozytywnie na wysokość naszych rachunków. Oświetlamy bowiem tylko te obszary, z których aktualnie korzystamy. Świetnym pomysłem na oświetlenie salonu są żarówki ledowe, które uzupełniają górne, główne źródło światła. Przedstawiamy kilka pomysłów na montaż żarówek w najpopularniejszych miejscach w salonie.

Oświetlenie LED biblioteczki

To chyba najczęściej spotykane zastosowanie oświetlenia ledowego. Podświetlona biblioteczka prezentują się wytwornie i sprawia, że wnętrze jest przytulne.

Ledy w szafie

Jeśli nie mamy w domu oddzielnej sypialni, a ubrania przechowujemy w szafie w salonie, często znajduje się ona w rogu i jest słabo doświetlona. Zamontowanie oświetlenia ledowego z ledsolution.pl na górnej listwie szafy pomoże zachować porządek w szafie i ułatwi wybór ubrania.

Oświetlenie LED komody

Komoda, na której znajdują się zdjęcia czy inne pamiątki rodzinne, zasługuje na dodatkowe źródło światła. Delikatne żarówki ledowe o ciepłej barwie sprawdzą się w tej roli znakomicie. Dodatkowo, na komodzie możemy ustawić kwiaty, które w ciepłym, ledowym oświetleniu będą stanowiły piękną dekorację.
Tags: