Projektując wnętrze nie zapominaj o swoim pupilu?>

Właściciele czworonogów – zwłaszcza tych rozpieszczonych - doskonale wiedzą, jak trudno jest utrzymać meble w czystości. Zwierzaki z upodobaniem wchodzą na kanapy i zupełnie nie zwracają na to uwagi czy ich łapki są pierwszej, czy może czwartej czystości. Co prawda, nie ma jeszcze metody na przekonanie zwierząt do noszenia kapci, ale swoją kanapę możemy uchronić w inny sposób.


Narzuta na kanapę ma tę ogromną zaletę, że utrzymanie jej w czystości jest znacznie mniej czasochłonne i tańsze niż regularne czyszczenie kanapy. Dzięki temu nawet, gdy nasz zwierzak znów wskoczy na łóżku mając brudne łapki, zamiast mozolnego szorowania obicia, możemy po prostu wrzucić narzutę do pralki i zapomnieć o problemie.


Producenci w trosce o swoich klientów przygotowują przeróżne narzuty na kanapy – od jednokolorowych, do naprawdę barwnych czy wręcz z ciekawymi printami. Ostatnio dużą popularnością cieszą się narzuty z motywami zwierzęcymi, jak na przykład pasami a’la zebra. W ten sposób możemy zadbać nie tylko o czystość, ale także o interesujący wygląd pomieszczenia.


Jak widać, nie musimy wcale zmuszać czworonogów do skarpetek czy kapci (zresztą byłoby to raczej trudne), wystarczy zdecydować się na narzutę na kanapę. A przy okazji odświeżymy pomieszczenie i mebel.

Szeroki wybór narzut znajdziemy w sklepach z wyposażeniem wnętrz, np. Pod Pierzyną
Tags: